www.stredocech.net

Středočeský internetový zpravodaj Provozuje: Středočech, z.s. Palackého 361 Velké Popovice 251 69 mail: lenka@stredocech.net

Adéla Částková Mladá zpěvačka budí zájem na hudební ale i divadelní scéně

Talentovaná zpěvačka, která se proslavila především songy „Jak se poznat dá“ a „Příběh,“ které mají v současné době na jejím oficiálním Youtube kanále statisíce zhlédnutí, to je Adéla Částková. Mladá slečna, která se věnuje populární hudbě, ale je k vidění i na muzikálových prknech.

Adela_Adéla Facebook

V nedávné době si Adéla vyzkoušela i zpěv v angličtině v písničce Sugar High, ke které natočila lákavý klip, čímž prokázala svou všestrannost. Přesto je láska k mateřskému jazyku silnější, a tak plánuje zpívat převážně v češtině a cílit na českého posluchače. Nyní se můžete zaposlouchat do nového songu ‘Stále tak blízko“ z dílny textaře a hudebního producenta Ondry Fiedlera „písnička Stále tak blízko je momentálně mojí srdcovou záležitostí, jde o písničku, která má v sobě energii a krásný příběh“ zmínila Adéla. Kvalitu Ondrových textů prokazuje i spolupráce s takovými hvězdami, jako je zpěvačka Lenny, skupina Mirai, Jelen nebo Kryštof.

Spolupráci s Ondrou si velmi cením, jeho písničky mají vždy srdce a doufám, že se fanouškům líbí a potěší je“, dodala Adéla. Adéla také prozradila, že s Ondrou pracují i na dalších písních. A kdo ví, třeba se fanoušci dočkají prvního alba.

Adela - Adéla Facebook

O kvalitách mladé zpěvačky svědčí i to, že se její singl Příběh umístil na 6. místě v anketě Česká slavík Mattoni v kategorii Mattoni Hvězda internetu 2015.

V nejbližší době můžete zpěvačku vidět v divadle Hybernia na představení Romeo a Julie, jehož autorem je Zdeněk Barták, režie se ujal Roman Štolpa. „Momentálně probíhají intenzivní zkoušky abychom v listopadu letošního roku, kdy bude premiéra předvedli co nejlepší výkon a diváci si z Rome a Julie odnesli krásný zážitek“ informovala Adéla. Premiéra je plánována na listopad 2017, nicméně vstupenky už jsou v prodeji, tak neváhejte!

Jako správný mileniál je Adéla přítomná na různých sociálních médiích. Můžete tak obdivovat snímky z jejího každodenního života i photoshooty, na kterých působí jako naprosto profesionální modelka na Instagramu @adelcastkova. Všechny její hity najdete na Youtube kanále Adéla Částková – official.

You must be logged in to post a comment Login