www.stredocech.net

Středočeský internetový zpravodaj Provozuje: Středočech, z.s. Palackého 361 Velké Popovice 251 69 mail: lenka@stredocech.net

Na Monínci vyvrcholí o víkendu snowboardové a freeski Just Ride! Winter 2017

Areálu Monínec, který je pouhých 70 kilometrů od Prahy, vyvrcholí tuto sobotu 4. března série snowboardových a freeski předváděcích akcí a závodů Just Ride! Winter 2017.

JR_destna_108

V rámci programu, jenž bude pro veřejnost zdarma, si budou moci účastníci otestovat nejnovější snowboardové a freeski vybavení nebo si díky školeným trenérům vyzkoušet jízdu buď poprvé, nebo se v ní ještě více zdokonalit.

Na své si přijdou jak dospělí, tak mladí a děti. Pro starší budou připraveny závody Hosefeathers Jib Contest a pro děti pak závody Kids Snowboard Tour. Monínec bude pro Just Ride! Winter 2017 otevřen od 9.00 do 16.00 hodin. Součástí celého dne bude navíc celá řada soutěží o ceny, které věnovali jednotliví sponzoři programu. Každý se může na akci registrovat přes on-line formulář http://bit.ly/JRW2017-Moninec-form, či přímo v průběhu soboty v Areálu Monínec.

JR_Spindl_52

Monínec je místem, kde se budou moci vyznavači snowboardového a freeski lyžování v této zimní sezóně naposledy vyzkoušet program Just Ride! Winter 2017. Sněhové podmínky jsou příznivé, v tuto chvíli máme téměř metr sněhu. Počítáme proto, že si událost nenechají ujít jak Pražané, tak návštěvníci ze Středočeského kraje či z Táborska,“ řekl Jaroslav Krejčí ml., ředitel Areálu Monínec.

Série Just Ride! Winter 2017 měla doposud pět různých zastavení. Stovky návštěvníků odstartovaly sérii v Deštném v Orlických horách. Poté následovalo středisko na Lipně, ve Svatém Petru ve Špindlerově Mlýně, na Bukové hoře a naposledy v beskydském areálu Karolinka.

JR_Spindl_85

Videa z některých z předchozích zastavení lze nalézt na zde:

Video ze zastávky v Deštném: https://www.youtube.com/watch?v=bADfuOKNls4

Video ze zastávky ve Špindlerově Mlýně: https://www.youtube.com/watch?v=19ZgnlC8ueA

Video ze zastávky na Bukové hoře: https://www.youtube.com/watch?v=uvK3BvAXHLM

JR_Spindl_89

Další informace najdete na www.moninec.cz a na www.just-ride.cz. Zdroj fotografií: Just Ride

You must be logged in to post a comment Login