www.stredocech.net

Středočeský internetový zpravodaj Provozuje: Středočech, z.s. Palackého 361 Velké Popovice 251 69 mail: lenka@stredocech.net

Období, kdy můžete navštívit jednotlivé školy, právě začalo

Nebývalo to tak vždy, ale v posledních letech snad každá škola pořádá Dny otevřených dveří. Všichni, kdo se ještě nerozhodli, na jaké škole či učilišti pokračovat ve svém vzdělání, mají tak jedinečnou možnost. Sami nebo s rodiči si mohou prohlédnout svá potencionální působiště – celou školu, odborné učebny, venkovní prostory, jídelnu nebo se poptat u stávajících studentů, informovat se u jednotlivých pedagogů. V brožurkách jednotlivých škol najdete hodně informací, ale atmosféru školní budovy tu nenasajete.

Kromě toho získáte i přehled o možnostech dopravy do školy a uděláte si obrázek o časové náročnosti takové cesty. Dozvíte se i informace ohledně přijímacího řízení.

Proto nezapomeňte sledovat nabídky škol, kdy odemknout své brány a nechají vás nahlédnout pod pokličku. Jsou to leckdy zajímavé zážitky, které se mohou stát důležitým jazýčkem na miskách vah při rozhodování co dál.

You must be logged in to post a comment Login