www.stredocech.net

Středočeský internetový zpravodaj Provozuje: Středočech, z.s. Palackého 361 Velké Popovice 251 69 mail: lenka@stredocech.net

Reprezentační ples Středočeského kraje se blíží

Plesová sezóna vrcholí a ani Středočeský kraj nepřipraví své příznivce o plesový zážitek tohoto roku. Již v sobotu 11. března by neměli chybět milovníci tance, hudby, dobrého jídla a vína a skvělé zábavy na Reprezentačním plese Středočeského kraje. Ten se tentokrát koná  v Kulturním domě Karlov v Benešově.

„Ráda bych pozvala všechny, kteří nejen rádi tančí, na náš ples. Věřím, že se na něm budeme dobře bavit. Připravený program k tomu rozhodně vybízí. Těším se na všechny, kteří za námi do Benešova dorazí,“ uvedla středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011).

Slavnostním večerem bude provázet hudba MOONDANCE ORCHESTRA Martina Kumžáka a jeho sólisté DASHA, Naďa Wepperová, Dušan Kollár a Michal Cerman. Jako host večera vystoupí několikanásobná zlatá slavice Lucie Bílá a návštěvníci se mohou těšit i na předtančení a taneční ukázky hvězd poslední řady StarDance. Večer bude moderovat Gabriela Partyšová a Petr Vondráček.

Kulturní dům Karlov bude otevřen od 19.00, ples bude slavnostně zahájen ve 20.00. Cena jedné vstupenky je 590 Kč. Vstupenky lze zakoupit on-line – zde

home (1)

You must be logged in to post a comment Login