www.stredocech.net

Středočeský internetový zpravodaj Provozuje: Středočech, z.s. Palackého 361 Velké Popovice 251 69 mail: lenka@stredocech.net

Zboží, které voní a chutná

Klánovice – Titulek článku je pozvánkou do „tak trochu jiného obchodu“, kde se na vás zboží směje a vy nevíte, kam se dřív podívat.

Obchod OVOCE-ZELENINA U KALUŽE můžete navštívit v Praze 9 – Klánovicích, kousek za odbočkou ze silnice č. 12 – hlavního tahu na Prahu (v Újezdě nad Lesy odbočíte na křižovatce z Novosibřinské vpravo do Staroklánovické).

Dříve, než navštívíte obchod v Klánovicích, můžete si ho projít ve virtuální podobě pomocí panoramatické fotografie, pořízené v červnu 2014. Projdete si tak všechna zákoutí. Více informací o historii, současnosti a sortimentu najdete na webových stránkách www.ukaluze.cz

Ukaluze foto 1

„Specializujeme se na čerstvou zeleninu a ovoce v co nejlepší kvalitě,“ říká Marek Hrdlic, majitel obchodu. Vybrat si můžete i z nabídky biopotravin – luštěniny, semínka, sušenky nebo třeba sušené ovoce. K zelenině a ovoci dáte do košíčku kvalitní těstoviny, kávu, moravské víno a máte z velké části vše potřebné k výborné hostině. Tak dobrou chuť!

A brzy Na shledanou v U kaluže v Klánovicích!

Ukaluze foto 2

Otevírací doba:

Po:         14.00 – 19.00

Út – Pá:   8.00 – 12.00,   14.00 – 18.00

So:           8.00 – 12.00

 

Kontakty:

Praha 9 – Klánovice, ulice Votavova

Tel.: 777 877 261

ukaluze@gmail.com

www.ukaluze.cz

Ukaluze navrh 3

You must be logged in to post a comment Login